Генпідряд: будівельні роботи, капітальний ремонт і реконструкція будівель

Компанія «Чабан» являє собою союз професійних учасників будівельного комплексу. Засновниками і діловими партнерами компанії стали будівельні організації та підприємства, що працюють у суміжних областях будівельної галузі України та Польщі. Серед наших послуг:

- Реконструкція будівель;

- Генпідряд всіх видів будівельних робіт;

- Генпідряд ремонтних робіт будь-яких типів.

При цьому генпідряд є основним напрямком діяльності нашої компанії. Об'єднавши досвід, набутий за роки роботи в області ремонтних робіт, генпідряду реконструкції будівель та інших будівельних проектах різних масштабів на основі генпідряду, ми розробили концепцію спеціалізованої, що динамічно розвивається, що виступає Генпідрядником і відповідає вимогам сучасного Замовника.

Виконуючи капітальний ремонт та інші будівельні роботи на основі генпідряду, особливу увагу ми приділяємо якості в самому широкому його розумінні. Ми співпрацюємо з провідними будівельними лабораторіями та експертами. Наші співробітники регулярно відвідують профільні семінари та тренінги, а також здійснюють моніторинг нових технологій і розробок у галузі будівництва і ремонтних робіт. У нашій організації діє система менеджменту якості, яка охоплює і жорстко регламентує всю діяльність компанії, в тому числі реконструкцію будівель і ремонтні роботи.

У своїй роботі ми неухильно дотримуємося вимоги нормативних та законодавчих документів України і приймаємо солідарну відповідальність за дії та зобов'язання наших ділових партнерів в рамках будівельного або інвестиційного проекту. 

Серед наших ділових партнерів - архітектурні бюро, будівельні організації та підприємства-виробники будівельних матеріалів і виробів. Це дозволяє нам ефективно діяти в різних умовах і в стислі терміни проводити капітальний ремонт будівель, а також запуск інших проектів.

Ми цінуємо нашу репутацію, високо цінуємо ділових партнерів і слідуємо принципам соціально-відповідального бізнесу, орієнтованого на майбутнє.